لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

 

دسته بندی: Powerpoint

 

نوع فایل: ppt (قابل ويرايش و آماده پرينت)

 

تعداد اسلاید: 26 اسلاید

 قسمتی از متن فایل دانلودی

فنون تست زنی

در آزمون های چهار گزینه ای تاکید سوالات بر مفاهیم و جزییات می باشد. بنابراین هنگام مطالعه جهت آمادگی برای این آزمون ها، همه ی نکات درس را بدقت بخوانید. و هیچ قسمتی را رها نکنید. خود را به جای طراح سوال گذاشته، و سعی کنید هیچ نکته ای را از قلم نیندازید.

تست ها از دو قسمت تشکیل شده اند:
1- صورت سوال (متن پرسش یا تنه سوال)
2- گزینه ها یا پاسخ های پیشنهادی

درصد گیری :
تعداد تست های درست ضرب در 3  
منهای تعدا د تست های غلط
 تقسیم بر تعداد کل تست ها ضرب در 3   
در پایان ضرب در 100

                       فنون تست زنی

تجربه نشان داده است كه عموم دانش آموزان گرچه قبل از شركت در آزمون مطالعات فراواني داشته اند، اما به دليل نداشتن آگاهي لازم از اصول تست زني، نداشتن دقت و سرعت عمل توفيق كامل نصيب آنها نشده است. 


1- بررسی اجمالی از سوالها داشته باشید.

  سوالها را بطور اجمالی بررسی کنید. راهنماییها را به دقت بخوانید و متوجه تعداد و نوع سوالها باشید و وقت خود را بر طبق ارزش سوالها زمان‌بندی کنید. این بررسی اجمالی کمک زیادی می‌تواند به شما داشته باشد و از احتمال بروز اشتباه در درک سوالات جلوگیری نماید. همچنین گام اساسی برای شروع کار تست زنی است. 


2- تقسيم زمان  (زمان را در نظر داشته باشید): 

  زمان یکی از عواملی است که قبل از تست زدن و پاسخگویی به آزمونهای تستی باید مدنظر باشد. سعی کنید وقت خود را با توجه به ارزش زمان‌بندی کنید. بسیار مهم است که مدت زمانی که برای پاسخگوی به هر سوال در نظر می‌گیرید با مدت زمانی که برای پاسخگویی آن سوال تعیین شده هماهنگ باشد. خوب است برای ایجاد هماهنگی، در منزل شرایطی شبیه به آزمون اصلی بوجود بیاورید و ساعتی که زمان آن قابل تنظیم باشد را در نظر بگیرید و به تعدادی سوال با زمان مشخص پاسخ دهید.

لینک خرید :

https://bit.ly/2MCpinu


فروشگاه فایل پی دی فا سوال ,داشته ,آزمون ,زمان ,سوالها ,اجمالی ,زمان‌بندی کنید ,داشته باشید منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت موسسه علمی آموزشی حرف آخر ( مشاور آقاجانی ) فروشگاه خرید و سرگرمی گذرگاه www.carkala.com فصل جدیدم من موازى! dgmarketing فروشگاه اینترنتی آلیار پرنیان استند فایلستان|طرح جابر| پیشنهاد ارزشیابی|گزارش تخصصی|اقدام پژوهی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان معنی کلمات درس آوازی برای وطن وسایل.سفردرگذشته{امروزوفردا} حکایت نگاری درس سوم دوازدهم گیدییاروم سوزان اکسو عدره ستارهای پیوشک اس اس دی اینترنال ویکومن مدل VC600 ظرفیت 120 گیگابایت انشا طنز درمورد صدایم کن گاهی دانلود بازی آمیرزا اندروید2.3.6go شرکت بادران گستر واران